Praha 20

Místní skupina Praha 20 je v současné době tvořena čtyřmi členy a zaměřuje se na cyklistickou a pěší dopravu v oblasti Horních Počernic, zejména s ohledem na propojení se sousedními městskými částmi.

V roce 2014 se soustředila zejména na získání zájmu lokálních politiků o bezmotorovou dopravu před komunálními volbami. Dílčím úspěchem je fakt, že se vstup do Asociace měst pro cyklisty a zřízení pozice cyklokoordinátora dostalo do programového prohlášení Rady MČ Praha 20. V současné době pomáháme s definicí pozice cyklokoordinátora. Rovněž podáváme podněty v oblasti zkvalitnění cyklistické infrastruktury na Úřad MČ Praha 20, viz Stránka na webu Cyklisté sobě zde.

Budeme rádi, když nás kontaktujte pomocí emailu:

cyklistesobe-hp (at) centrum.cz

Naše aktivity, nápady a postřehy sledujte na blogu Cyklisté sobě, Praha 20, Horní Počernice.

 

Stránky podporuje Hlavní město Praha v rámci projektu “Cyklisté Praze.”


Blog Cyklisté sobě byl v rámci projektu Podpora udržitelného rozvoje skrze komunitní spolupráci podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.

Warning: file_get_contents(http://www.cyklistesobe.cz/issues/list.json?order=vote_count&count=3): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /srv/www/cyklistesobe.cz/public/wwwroot/blog/wp-content/plugins/CYKLO_JSON/CYCLO_JSON.php on line 193
Whoooaaaaa, tak pan Json nechodi do práce!
webdesign by 2046
↑ nahoru