Návody a tipy

Rozcestník na návody, jak postupovat v aktivitách Cyklisté sobě nebo při jednání s úřady.

– Základní informace a postupy při používání webu Cyklisté sobě najdete v manuálu platformy Cyklisté sobě.

– Co může dělat místní skupina kromě často nezábavné korespondence s úřady? Výčet možných aktivit najdete na stránce Co mohou dělat místní skupiny.

– Chcete-li si psát s úřady nebo politiky, doporučujeme návod na psaní dopisu či podnětu na stránkách Prahou na kole [->].

– Některé podněty můžete vyřídit sami, dokonce i bez vkládání podnětu na stránky platformy. Pro řešení malých věcí je zde náš návod Co komu psát.

– Řešil váš podnět někdo předtím? Jak obtížné bude zřízení cykloobousměrky v ulici široké 4,1 metru? Co je v generelu cyklistické dopravy? Odkazy na řadu externích informací a užitečných návodů najdete v rozcestníku externích podkladů.

 

Stránky podporuje Hlavní město Praha v rámci projektu “Cyklisté Praze.”


Blog Cyklisté sobě byl v rámci projektu Podpora udržitelného rozvoje skrze komunitní spolupráci podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.

Warning: file_get_contents(http://www.cyklistesobe.cz/issues/list.json?order=vote_count&count=3): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /srv/www/cyklistesobe.cz/public/wwwroot/blog/wp-content/plugins/CYKLO_JSON/CYCLO_JSON.php on line 193
Whoooaaaaa, tak pan Json nechodi do práce!
webdesign by 2046
↑ nahoru